◊ ВІТАЮ ВАС НА МОЄМУ БЛОЗІ! БЛОГ СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТВОРЧИХ ВЧИТЕЛІВ, ДОПИТЛИВИХ УЧНІВ ТА ДБАЙЛИВИХ БАТЬКІВ. БАЖАЮ ПРИЄМНОЇ ПОДОРОЖІ СТОРІНКАМИ БЛОГУ! ◊

Прихильники

STEM

STEM: S – science (природничі науки), T – technology (технології), E – engineerin (інженерія), M – mathematics (математика)
Тиждень STEM-освіти 
в початковій школі
 День 1 - День науки "ЦІКАВИЙ СВІТ ПРИРОДИ" 
З 15.04 по 19.04 в ЗОШ  І-ІІІ ст. № 9 проходить Тиждень STEM-освіти в початковій школі. Розпочався він Днем науки. 
  Урок-спостереження «Фізика і хімія – цікаві науки», «Малюємо на молоці», 1 клас

Рисунок1 SDC18649
 
Створення Лепбука «Цікавий світ природи»
1-4 класи
День 2 - День технологій. МАЙСТЕР-КЛАС ВІД БАТЬКІВ "КОЖНА РОДИНА ТАЛАНОВИТА"
День 3 - День креативу LEGO-ФЕСТИВАЛЬ "МІСТО МАЙСТРІВ"

"ВЕСНЯНІ ТРАВ'ЯНЧИКИ"
День 4 - День інтелекту ІНТЕЛЕКТ-ШОУ "ЮНІ МАТЕМАТИКИ"
День 5 - Підсумки ФЛЕШМОБ "МИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"
Інженерний тиждень в початковій школі
  Інженерія — це бульбашки у шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу — процес під час якого теоретична наука набуває практичного застосування. Саме інженерія робить наше життя таким, як воно є.
   Саме тому, ми перетворимо наш клас на один тиждень на дослідницьку лабораторію, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

  Діти є дослідниками та інженерами від народження — вони досліджують і намагаються зрозуміти навколишній світ, щодня роблять нові відкриття.
  Проведення «Інженерного тижня» приурочено до дня народження Сергія Корольова (12 січня), оскільки саме він є найвідомішим українським інженером та основоположником практичної космонавтики.
 

До дня народження Сергія Корольова (12 січня)
та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня)
з 13 по 17 січня  пройде «Інженерний тиждень»
 
Сергій Павлович Корольов – український учений і конструктор у галузі ракетобудування й космонавтики, головний конструктор перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів, основоположник практичної космонавтики.
Революціонер ракетобудування. Вчений створив першу багатоступеневу ракету, яка стала справжнім проривом, адже технологія багатоступеневої ракети використовується для виходу на орбіту досі.
Першовідкривач космосу. Корольов був головним конструктором і керівником програми запуску першої міжконтинентальної балістичної ракети (саме тої, про яку йдеться в першому пункті) 27 серпня 1957 року.


Подарував Землі "друга". Корольов був головним конструктором і керівником запуску першого штучного супутника Землі 4 жовтня 1957 року.  


Вперше відправив у космос тварин. Під керівництвом вченого відбувся політ у космос Білки і Стрілки.
«Порядок звільняє думку» С.П.Корольов 


Організував перший успішний політ у космос людини 12 квітня 1961 року. Юрій Гагарін став світовою знаменитістю, а Корольов постійно залишався в тіні.




Організував політ у космос першої жінки -космонавта Валентини Терешкової у1963 році.



Перший вихід у відкритий космос теж відбувся завдяки Корольову, який у 1965 році здійснив космонавт Олексій Леонов.
Показав землянам Місяць.

Під керівництвом головного конструктора Корольова створено перші космічні апарати для дослідження інших космічних об'єктів серій "Луна", "Венера", "Марс", "Зонд".
«Критикуєш чуже, пропонуй своє. Пропонуючи – роби», «Ракета під водою - це абсурд. Але саме тому я візьмуся зробити це» С.П.Корольов

Немає коментарів:

Дописати коментар